سوالات متداول

بوک ریفر یک سایت جستجو و مقایسه قیمت هتل و پرواز های ارزان است که کاربران می توانند به صورت مستقیم و کاملا رایگان از میلیون ها هتل و پرواز بهترین و ارزان ترین را در کوتاه ترین زمان رزرو کنند.

در زمینه ی فروش خدمات مسافرتی، داشتن اینماد اجباریست، البته برای سایت هایی که بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس را خرید و فروش میکنند و یا در آن سایت ها، رزرو هتل و هرگونه خدمات گردشگری انجام میشود. از آنجایی که بوک ریفر، فقط نمایش دهنده ی بلیت های ارزان هواپیماست و برای خرید بلیت، شما را به سایت یک آژانس هواپیمایی و یا ایرلاین ها متصل میکند، نیازی به دریافت نماد الکترونیک یا اینماد ندارد. در واقع در داخل سایت بوک ریفر، هیچگونه خرید بلیتی صورت نمی گیرد و بوک ریفر هیچ درگاه بانکی، برای دریافت وجه از مسافران ندارد.

بازدید و استفاده از سایت بوک ریفر برای کلیه ی افرادی که از سفرهای هوایی استفاده میکنند کاربردی و برای عموم آزاد می باشد.

خير، بوک ریفر تنها يک موتور جستجو است که با نمايش کمترين نرخ پرواز، شما را به سايت فروشنده متصل ميکند.

بله، تمامی آژانس ها باید پرواز را دقیقا مطابق با نرخی که روی بوک ریفر نمایش می دهند، به مسافر ارائه کنند. لطفا در صورت مشاهده ی مغایرت نرخی و مبادرت آژانس به فروش بلیت با نرخ بیشتر ازآنچه روی بوک ریفر نمایش داده شده، مورد را با تلگرام پشتیبانی بوک ریفر مطرح نمایید تا در اسرع وقت بررسی شود.